İddaa Programı Bülteni

Saat Kod Karşılaşma 1 0 2 Alt Üst Tümü
16 Ekitarihli iddaa programı bülteni.
18:00 431 Benin
Cezayir
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Benin
Cezayir
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
3.45 2.6 1.9 - -
18:00 432 Nijer
Tunus
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Nijer
Tunus
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
5.5 3.6 1.35 - -
18:00 433 İsrail (U21)
Kosova (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
İsrail (U21)
Kosova (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
1.65 3.2 3.6 1.75 1.6
18:00 434 Malta (U21)
Güney Kıbrıs (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Malta (U21)
Güney Kıbrıs (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
2.3 3 2.3 1.65 1.7
18:00 435 Birleşik Arap Emirlikleri
Venezuela
Hazırlık Maçları
Birleşik Arap Emirlikleri
Venezuela
Hazırlık Maçları
3.75 2.9 1.7 1.45 1.95
18:45 437 Kazakistan (U17)
Belarus (U17)
U17 Avrupa Şampiyonası
Kazakistan (U17)
Belarus (U17)
U17 Avrupa Şampiyonası
5 4 1.35 - -
18:45 438 Galler (U17)
Portekiz (U17)
U17 Avrupa Şampiyonası
Galler (U17)
Portekiz (U17)
U17 Avrupa Şampiyonası
7 4.25 1.2 - -
19:00 439 Lesotho
Uganda
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Lesotho
Uganda
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
3.75 2.7 1.75 - -
19:00 440 Andorra (U19)
Beyaz Rusya (U19)
U19 Avrupa Şampiyonası
Andorra (U19)
Beyaz Rusya (U19)
U19 Avrupa Şampiyonası
9 4.75 1.15 1.95 1.45
19:00 441 İsviçre (U19)
İspanya (U19)
U19 Avrupa Şampiyonası
İsviçre (U19)
İspanya (U19)
U19 Avrupa Şampiyonası
4.6 3.75 1.4 1.95 1.45
19:00 442 Avusturya (U21)
Rusya (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Avusturya (U21)
Rusya (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
1.8 3.2 3 1.8 1.55
19:00 443 Danimarka (U21)
Faroe Adaları (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Danimarka (U21)
Faroe Adaları (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
2 3.6 2.1 - -
19:00 444 Estonya (U21)
Arnavutluk (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Estonya (U21)
Arnavutluk (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
2.6 2.9 2.1 1.5 1.85
19:00 445 Finlandiya (U21)
Litvanya (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Finlandiya (U21)
Litvanya (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
1.3 3.75 6.25 1.65 1.7
19:00 446 Polonya (U21)
Gürcistan (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Polonya (U21)
Gürcistan (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
1.2 4 6 2.15 1.35
19:00 447 Sırbistan (U21)
Ermenistan (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Sırbistan (U21)
Ermenistan (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
2.05 3.6 2.05 - -
19:00 448 Almanya (U21)
Polonya (U21)
Futbol Düello
Almanya (U21)
Polonya (U21)
Futbol Düello
1.8 4.75 2 - -
19:00 611 Ermenistan
Makedonya
Uefa Uluslar Ligi
Ermenistan
Makedonya
Uefa Uluslar Ligi
2.4 2.9 2.3 1.4 2.05
19:15 449 Almanya (U21)
İrlanda Cum. (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Almanya (U21)
İrlanda Cum. (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
1.15 4.5 9 2.5 1.25
19:15 450 Norveç (U21)
Azerbaycan (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Norveç (U21)
Azerbaycan (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
1.05 6.25 12.5 2.3 1.3
19:30 436 Gambiya
Togo
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Gambiya
Togo
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
2.1 2.7 2.8 - -
19:30 451 Roskilde
Naestved
Danimarka 1. Ligi
Roskilde
Naestved
Danimarka 1. Ligi
2.2 3.2 2.3 1.95 1.45
19:30 452 Andorra (U21)
Letonya (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Andorra (U21)
Letonya (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
3.2 3 1.8 1.4 2.05
19:30 453 Hollanda (U21)
Ukrayna (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Hollanda (U21)
Ukrayna (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
1.8 3.2 3 1.75 1.6
19:30 454 Macaristan (U21)
Türkiye (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Macaristan (U21)
Türkiye (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
2.3 2.9 2.4 1.65 1.7
19:30 455 İskoçya (U21)
İngiltere (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
İskoçya (U21)
İngiltere (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
5 3.75 1.35 1.7 1.65
19:30 456 İsveç (U21)
Belçika (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
İsveç (U21)
Belçika (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
2.2 3 2.4 1.65 1.7
19:45 457 Fransa (U21)
Slovenya (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Fransa (U21)
Slovenya (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
1.15 4.7 7.8 2.3 1.3
19:45 458 İzlanda (U21)
İspanya (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
İzlanda (U21)
İspanya (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
7.5 5 1.15 2.15 1.35
19:45 459 Fransa (U21)
İspanya (U21)
Futbol Düello
Fransa (U21)
İspanya (U21)
Futbol Düello
1.9 4.4 2 - -
20:00 460 Botswana
Burkina Faso
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Botswana
Burkina Faso
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
3.3 2.8 1.85 - -
20:00 461 Moritanya
Angola
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Moritanya
Angola
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
2.1 2.6 2.9 - -
20:00 462 Namibya
Mozambik
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Namibya
Mozambik
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
1.65 2.8 4.1 - -
20:00 463 Zimbabve
Demokratik Kongo
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Zimbabve
Demokratik Kongo
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
2.6 2.8 2.2 - -
20:00 464 Lüksemburg (U21)
Bulgaristan (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Lüksemburg (U21)
Bulgaristan (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
2.8 3.1 1.9 1.7 1.65
20:00 465 Galler (U21)
İsviçre (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Galler (U21)
İsviçre (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
2.6 3.1 2 1.8 1.55
20:00 466 Hallescher
Hansa Rostock
Almanya 3. Ligi
Hallescher
Hansa Rostock
Almanya 3. Ligi
1.8 2.9 3.3 1.55 1.8
20:30 467 Sudan
Senegal
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Sudan
Senegal
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
5 3.5 1.4 - -
20:45 471 Brezilya
Arjantin
Hazırlık Maçları
Brezilya
Arjantin
Hazırlık Maçları
1.45 3.4 4.6 1.5 1.85
20:45 473 Brezilya
Belçika
Futbol Düello
Brezilya
Belçika
Futbol Düello
2.25 3.75 1.85 - -
20:45 474 Arjantin
Hollanda
Futbol Düello
Arjantin
Hollanda
Futbol Düello
2.5 2.9 2 - -
21:00 468 Liberya
Kongo
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Liberya
Kongo
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
2.6 2.8 2.2 - -
21:00 469 Portekiz (U21)
Bosna Hersek (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Portekiz (U21)
Bosna Hersek (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
1.2 4.5 7 2.15 1.35
21:00 470 Romanya (U21)
Liechtenstein (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Romanya (U21)
Liechtenstein (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
2 4.6 2.05 - -
21:00 472 Elche
Cordoba
İspanya Kral Kupası
Elche
Cordoba
İspanya Kral Kupası
1.75 3 3.4 1.5 1.85
21:30 475 Kuzey İrlanda (U21)
Slovakya (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
Kuzey İrlanda (U21)
Slovakya (U21)
Avrupa 21 Yaş Altı
2.6 3.2 2 1.85 1.5
21:45 476 Belçika
Hollanda
Hazırlık Maçları
Belçika
Hollanda
Hazırlık Maçları
1.55 3.2 4 1.95 1.45
21:45 477 Danimarka
Avusturya
Hazırlık Maçları
Danimarka
Avusturya
Hazırlık Maçları
1.85 2.8 3.3 1.35 2.15
21:45 478 İsveç
Slovakya
Hazırlık Maçları
İsveç
Slovakya
Hazırlık Maçları
1.7 3 3.6 - -
21:45 479 Danimarka
İsveç
Futbol Düello
Danimarka
İsveç
Futbol Düello
2.25 3.25 2 - -
21:45 480 Fransa
Ukrayna
Futbol Düello
Fransa
Ukrayna
Futbol Düello
1.8 3.75 2.35 - -
21:45 481 Almanya
Çek Cumhuriyeti
Futbol Düello
Almanya
Çek Cumhuriyeti
Futbol Düello
2 2.9 2.5 - -
21:45 612 Cebelitarık
Liechtenstein
Uefa Uluslar Ligi
Cebelitarık
Liechtenstein
Uefa Uluslar Ligi
3 2.7 2 1.3 2.3
21:45 613 Fransa
Almanya
Uefa Uluslar Ligi
Fransa
Almanya
Uefa Uluslar Ligi
1.55 3.3 4 1.8 1.55
21:45 614 Letonya
Gürcistan
Uefa Uluslar Ligi
Letonya
Gürcistan
Uefa Uluslar Ligi
3.5 2.9 1.75 1.3 2.3
21:45 615 Norveç
Bulgaristan
Uefa Uluslar Ligi
Norveç
Bulgaristan
Uefa Uluslar Ligi
1.45 3.2 5 1.35 2.15
21:45 616 İrlanda
Galler
Uefa Uluslar Ligi
İrlanda
Galler
Uefa Uluslar Ligi
2 2.6 3.2 1.25 2.5
21:45 617 Slovenya
Güney Kıbrıs
Uefa Uluslar Ligi
Slovenya
Güney Kıbrıs
Uefa Uluslar Ligi
1.5 3.3 4.3 1.45 1.95
21:45 618 Ukrayna
Çek Cumhuriyeti
Uefa Uluslar Ligi
Ukrayna
Çek Cumhuriyeti
Uefa Uluslar Ligi
1.45 3.2 5 1.45 1.95
17 Ekitarihli iddaa programı bülteni.
01:15 482 Coritiba
Maceio
Brezilya Serie B
Coritiba
Maceio
Brezilya Serie B
1.6 2.9 4.3 1.45 1.95
01:30 483 Cerro Porteno
Libertad
Paraguay Profesyonel Ligi
Cerro Porteno
Libertad
Paraguay Profesyonel Ligi
1.7 3.1 3.5 - -
02:30 484 ABD
Peru
Hazırlık Maçları
ABD
Peru
Hazırlık Maçları
2.7 2.9 2.05 1.4 2.05
03:00 485 Kolombiya
Kosta Rika
Hazırlık Maçları
Kolombiya
Kosta Rika
Hazırlık Maçları
1.35 3.6 5.5 1.7 1.65
03:30 486 Brazil De Pelotas
Atletico Goianiense
Brezilya Serie B
Brazil De Pelotas
Atletico Goianiense
Brezilya Serie B
2.1 2.8 2.7 1.4 2.05
04:45 487 Meksika
Şili
Hazırlık Maçları
Meksika
Şili
Hazırlık Maçları
2 2.9 2.8 1.6 1.75
13:30 489 Suwon
Jeju United
Güney Kore Kupası
Suwon
Jeju United
Güney Kore Kupası
1.9 3 2.9 1.55 1.8
18:00 531 Ebro
Lleida
İspanya Kral Kupası
Ebro
Lleida
İspanya Kral Kupası
2.8 2.6 2.2 1.35 2.15
21:00 535 Lugo
Alcorcon
İspanya Kral Kupası
Lugo
Alcorcon
İspanya Kral Kupası
2.3 2.6 2.6 1.35 2.15
22:00 536 Zaragoza
Cadiz
İspanya Kral Kupası
Zaragoza
Cadiz
İspanya Kral Kupası
1.85 2.7 3.4 1.35 2.15
18 Ekitarihli iddaa programı bülteni.
02:30 540 DC United
Toronto
Amerika Majör Lig
DC United
Toronto
Amerika Majör Lig
1.5 3.6 4 2.3 1.3
02:30 541 Orlando City
Seattle Sounders
Amerika Majör Lig
Orlando City
Seattle Sounders
Amerika Majör Lig
3.1 3.3 1.75 2.15 1.35
03:45 542 Corinthians
Cruzeiro
Brezilya Kupası
Corinthians
Cruzeiro
Brezilya Kupası
2.3 2.4 2.9 1.25 2.5
05:00 546 Vancouver
Kansas
Amerika Majör Lig
Vancouver
Kansas
Amerika Majör Lig
2.4 3.2 2.1 2.05 1.4
20:00 547 Hvidovre
Koge
Danimarka 1. Ligi
Hvidovre
Koge
Danimarka 1. Ligi
2.65 3.1 2 1.95 1.45
21:00 548 Rayo Majadahonda
Sporting Gijon
İspanya Kral Kupası
Rayo Majadahonda
Sporting Gijon
İspanya Kral Kupası
2.9 2.6 2.1 1.35 2.15
21:45 549 Avranches
Laval
Fransa National
Avranches
Laval
Fransa National
2.6 2.8 2.2 - -
22:00 550 Almeria
Reus Deportiu
İspanya Kral Kupası
Almeria
Reus Deportiu
İspanya Kral Kupası
1.7 2.9 3.75 1.3 2.3
19 Ekitarihli iddaa programı bülteni.
04:00 975 Real Salt Lake
New England
Amerika Majör Lig
Real Salt Lake
New England
Amerika Majör Lig
1.5 3.7 3.7 2.5 1.25
20:00 190 Galatasaray
Bursaspor
Spor Toto Süper Lig
Galatasaray
Bursaspor
Spor Toto Süper Lig
1.2 4.3 7 1.95 1.45
21:30 101 Frankfurt
Fortuna Dusseldorf
Almanya Bundesliga
Frankfurt
Fortuna Dusseldorf
Almanya Bundesliga
1.6 3.3 3.6 1.8 1.55
21:45 102 Lyon
Nimes
Fransa Ligue 1
Lyon
Nimes
Fransa Ligue 1
1.2 4.5 6.5 2.15 1.35
22:00 103 Celta Vigo
Alaves
İspanya La Liga
Celta Vigo
Alaves
İspanya La Liga
1.65 3.3 3.4 1.7 1.65
20 Ekitarihli iddaa programı bülteni.
13:30 191 Kasımpaşa
Akhisarspor
Spor Toto Süper Lig
Kasımpaşa
Akhisarspor
Spor Toto Süper Lig
1.65 3.4 3.3 1.95 1.45
14:00 104 Real Madrid
Levante
İspanya La Liga
Real Madrid
Levante
İspanya La Liga
1.8 3.8 2.6 - -
14:30 105 Chelsea
Man. United
İngiltere Premier Lig
Chelsea
Man. United
İngiltere Premier Lig
1.5 3.3 4.3 1.7 1.65
16:00 106 Roma
SPAL
İtalya Serie A
Roma
SPAL
İtalya Serie A
1.2 4.5 6.5 2.05 1.4
16:00 192 İst.Başakşehir
Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
İst.Başakşehir
Kayserispor
Spor Toto Süper Lig
1.35 3.6 5.5 1.7 1.65
16:30 107 Augsburg
RB Leipzig
Almanya Bundesliga
Augsburg
RB Leipzig
Almanya Bundesliga
2.7 3.2 1.95 1.95 1.45
16:30 108 Leverkusen
Hannover
Almanya Bundesliga
Leverkusen
Hannover
Almanya Bundesliga
1.4 3.75 4.6 2.15 1.35
16:30 109 Nürnberg
Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Nürnberg
Hoffenheim
Almanya Bundesliga
3.2 3.3 1.7 2.05 1.4
16:30 110 Stuttgart
Dortmund
Almanya Bundesliga
Stuttgart
Dortmund
Almanya Bundesliga
3.3 3.4 1.65 1.95 1.45
16:30 111 Wolfsburg
Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Wolfsburg
Bayern Münih
Almanya Bundesliga
6.5 4.75 1.2 2.15 1.35
17:00 112 Bournemouth
Southampton
İngiltere Premier Lig
Bournemouth
Southampton
İngiltere Premier Lig
1.8 3.1 3.1 1.8 1.55
17:00 113 Cardiff
Fulham
İngiltere Premier Lig
Cardiff
Fulham
İngiltere Premier Lig
2.1 2.9 2.6 1.7 1.65
17:00 114 Man. City
Burnley
İngiltere Premier Lig
Man. City
Burnley
İngiltere Premier Lig
1.45 4.2 3.6 - -
17:00 115 Newcastle
Brighton
İngiltere Premier Lig
Newcastle
Brighton
İngiltere Premier Lig
1.95 2.9 2.9 1.4 2.05
17:00 116 West Ham
Tottenham
İngiltere Premier Lig
West Ham
Tottenham
İngiltere Premier Lig
3.6 3.3 1.6 1.95 1.45
17:00 117 Wolverhampton
Watford
İngiltere Premier Lig
Wolverhampton
Watford
İngiltere Premier Lig
1.6 3.2 3.75 1.6 1.75
17:15 118 Valencia
Leganes
İspanya La Liga
Valencia
Leganes
İspanya La Liga
1.35 3.6 5.5 1.65 1.7
18:00 119 Paris St. Germain
Amiens
Fransa Ligue 1
Paris St. Germain
Amiens
Fransa Ligue 1
1.55 4 3.2 - -
19:00 120 Juventus
Genoa
İtalya Serie A
Juventus
Genoa
İtalya Serie A
1.1 5.5 10 2.15 1.35
19:00 193 Sivasspor
Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
Sivasspor
Fenerbahçe
Spor Toto Süper Lig
2.9 3.2 1.85 1.75 1.6
19:30 121 Huddersfield
Liverpool
İngiltere Premier Lig
Huddersfield
Liverpool
İngiltere Premier Lig
7.8 5 1.15 1.8 1.55
19:30 122 Schalke
Werder Bremen
Almanya Bundesliga
Schalke
Werder Bremen
Almanya Bundesliga
1.8 3 3.2 1.65 1.7
19:30 123 Villarreal
Atletico Madrid
İspanya La Liga
Villarreal
Atletico Madrid
İspanya La Liga
3 2.9 1.9 1.4 2.05
21:00 124 Caen
Guingamp
Fransa Ligue 1
Caen
Guingamp
Fransa Ligue 1
1.85 3 3.1 1.4 2.05
21:00 125 Dijon
Lille
Fransa Ligue 1
Dijon
Lille
Fransa Ligue 1
2.9 2.9 1.95 1.7 1.65
21:00 126 Nantes
Toulouse
Fransa Ligue 1
Nantes
Toulouse
Fransa Ligue 1
1.85 3 3.1 1.5 1.85
21:00 127 Reims
Angers
Fransa Ligue 1
Reims
Angers
Fransa Ligue 1
1.85 2.9 3.2 1.35 2.15
21:00 128 Strasbourg
Monaco
Fransa Ligue 1
Strasbourg
Monaco
Fransa Ligue 1
2.3 3 2.3 1.7 1.65
21:30 129 Udinese
Napoli
İtalya Serie A
Udinese
Napoli
İtalya Serie A
5 3.5 1.4 1.7 1.65
21:45 130 Barcelona
Sevilla
İspanya La Liga
Barcelona
Sevilla
İspanya La Liga
1.2 5 6.25 3 1.15
21 Ekitarihli iddaa programı bülteni.
13:00 131 Rayo Vallecano
Getafe
İspanya La Liga
Rayo Vallecano
Getafe
İspanya La Liga
2.5 2.9 2.2 1.5 1.85
13:30 132 Frosinone
Empoli
İtalya Serie A
Frosinone
Empoli
İtalya Serie A
2.6 2.9 2.1 1.65 1.7
13:30 194 Rizespor
Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Rizespor
Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
2.3 3 2.3 1.6 1.75
16:00 133 Montpellier
Bordeaux
Fransa Ligue 1
Montpellier
Bordeaux
Fransa Ligue 1
1.85 3 3.1 1.4 2.05
16:00 134 Bologna
Torino
İtalya Serie A
Bologna
Torino
İtalya Serie A
2.7 2.8 2.1 1.45 1.95
16:00 135 Chievo
Atalanta
İtalya Serie A
Chievo
Atalanta
İtalya Serie A
4.2 3.2 1.5 1.5 1.85
16:00 136 Parma
Lazio
İtalya Serie A
Parma
Lazio
İtalya Serie A
4.3 3.3 1.5 1.8 1.55
16:00 195 Alanyaspor
Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Alanyaspor
Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
1.8 3.2 3 1.7 1.65
16:00 196 Ankaragücü
Yeni Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
Ankaragücü
Yeni Malatyaspor
Spor Toto Süper Lig
2.1 2.8 2.7 1.5 1.85
16:30 137 Hertha Berlin
Freiburg
Almanya Bundesliga
Hertha Berlin
Freiburg
Almanya Bundesliga
1.65 3.1 3.75 1.55 1.8
17:15 138 Eibar
Athletic Bilbao
İspanya La Liga
Eibar
Athletic Bilbao
İspanya La Liga
2.4 2.9 2.3 1.45 1.95
18:00 139 Everton
Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Everton
Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
1.7 3.2 3.3 1.65 1.7
18:00 140 St. Etienne
Rennes
Fransa Ligue 1
St. Etienne
Rennes
Fransa Ligue 1
2 2.8 2.9 1.55 1.8
19:00 141 Mönchengladbach
Mainz
Almanya Bundesliga
Mönchengladbach
Mainz
Almanya Bundesliga
1.45 3.6 4.3 2.05 1.4
19:00 142 Fiorentina
Cagliari
İtalya Serie A
Fiorentina
Cagliari
İtalya Serie A
1.4 3.4 5 1.7 1.65
19:00 197 Göztepe
Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Göztepe
Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
3 3.2 1.8 1.7 1.65
19:30 143 Huesca
Espanyol
İspanya La Liga
Huesca
Espanyol
İspanya La Liga
3.1 3 1.85 1.5 1.85
21:30 144 Inter
Milan
İtalya Serie A
Inter
Milan
İtalya Serie A
2.1 3.1 2.5 1.75 1.6
21:45 145 Real Betis
Valladolid
İspanya La Liga
Real Betis
Valladolid
İspanya La Liga
1.45 3.4 4.6 1.6 1.75
22:00 146 Nice
Marsilya
Fransa Ligue 1
Nice
Marsilya
Fransa Ligue 1
2.9 3.2 1.85 1.8 1.55
22 Ekitarihli iddaa programı bülteni.
20:00 198 Trabzonspor
BB Erzurumspor
Spor Toto Süper Lig
Trabzonspor
BB Erzurumspor
Spor Toto Süper Lig
1.3 3.75 6.25 1.95 1.45
21:30 147 Sampdoria
Sassuolo
İtalya Serie A
Sampdoria
Sassuolo
İtalya Serie A
1.85 3.2 2.9 1.8 1.55
22:00 148 Arsenal
Leicester
İngiltere Premier Lig
Arsenal
Leicester
İngiltere Premier Lig
1.35 4 4.75 2.15 1.35
22:00 149 Real Sociedad
Girona
İspanya La Liga
Real Sociedad
Girona
İspanya La Liga
1.45 3.6 4.3 1.65 1.7
23 Ekitarihli iddaa programı bülteni.
19:55 150 AEK
Bayern Münih
UEFA Şampiyonlar Ligi
AEK
Bayern Münih
UEFA Şampiyonlar Ligi
10 5.5 1.1 2.15 1.35
19:55 151 Young Boys
Valencia
UEFA Şampiyonlar Ligi
Young Boys
Valencia
UEFA Şampiyonlar Ligi
3.1 3.1 1.8 1.7 1.65
22:00 152 Ajax
Benfica
UEFA Şampiyonlar Ligi
Ajax
Benfica
UEFA Şampiyonlar Ligi
1.75 3.2 3.2 1.7 1.65
22:00 153 Hoffenheim
Lyon
UEFA Şampiyonlar Ligi
Hoffenheim
Lyon
UEFA Şampiyonlar Ligi
2 3.2 2.6 2.15 1.35
22:00 154 Man. United
Juventus
UEFA Şampiyonlar Ligi
Man. United
Juventus
UEFA Şampiyonlar Ligi
2.9 3 1.9 1.55 1.8
22:00 155 Real Madrid
Plzen
UEFA Şampiyonlar Ligi
Real Madrid
Plzen
UEFA Şampiyonlar Ligi
1.45 3.9 3.6 - -
22:00 156 Roma
CSKA Moskova
UEFA Şampiyonlar Ligi
Roma
CSKA Moskova
UEFA Şampiyonlar Ligi
1.2 4.1 8 1.95 1.45
22:00 157 Shakhtar Donetsk
Man. City
UEFA Şampiyonlar Ligi
Shakhtar Donetsk
Man. City
UEFA Şampiyonlar Ligi
5.5 4.6 1.25 2.5 1.25
24 Ekitarihli iddaa programı bülteni.
19:55 158 Club Brugge
Monaco
UEFA Şampiyonlar Ligi
Club Brugge
Monaco
UEFA Şampiyonlar Ligi
2 2.9 2.8 1.75 1.6
19:55 159 PSV Eindhoven
Tottenham
UEFA Şampiyonlar Ligi
PSV Eindhoven
Tottenham
UEFA Şampiyonlar Ligi
3.3 3.2 1.7 1.85 1.5
22:00 160 Barcelona
Inter
UEFA Şampiyonlar Ligi
Barcelona
Inter
UEFA Şampiyonlar Ligi
1.15 5.5 7 2.5 1.25
22:00 161 Dortmund
Atletico Madrid
UEFA Şampiyonlar Ligi
Dortmund
Atletico Madrid
UEFA Şampiyonlar Ligi
2.2 3 2.4 1.55 1.8
22:00 162 Galatasaray
Schalke
UEFA Şampiyonlar Ligi
Galatasaray
Schalke
UEFA Şampiyonlar Ligi
2.3 2.9 2.4 1.5 1.85
22:00 163 Liverpool
Kızılyıldız
UEFA Şampiyonlar Ligi
Liverpool
Kızılyıldız
UEFA Şampiyonlar Ligi
1.85 4.2 2.35 - -
22:00 164 Lokomotiv Moskova
Porto
UEFA Şampiyonlar Ligi
Lokomotiv Moskova
Porto
UEFA Şampiyonlar Ligi
3.5 2.9 1.75 1.4 2.05
22:00 165 Paris St. Germain
Napoli
UEFA Şampiyonlar Ligi
Paris St. Germain
Napoli
UEFA Şampiyonlar Ligi
1.3 4.3 5 2.2 1.25
25 Ekitarihli iddaa programı bülteni.
19:55 166 AEK Larnaca
Ludogorets
UEFA Avrupa Ligi
AEK Larnaca
Ludogorets
UEFA Avrupa Ligi
2.5 2.9 2.2 1.55 1.8
19:55 167 Anderlecht
Fenerbahçe
UEFA Avrupa Ligi
Anderlecht
Fenerbahçe
UEFA Avrupa Ligi
2.1 2.9 2.6 1.65 1.7
19:55 168 Dudelange
Olympiakos
UEFA Avrupa Ligi
Dudelange
Olympiakos
UEFA Avrupa Ligi
4.6 3.4 1.45 1.75 1.6
19:55 169 Kopenhag
Slavia Prag
UEFA Avrupa Ligi
Kopenhag
Slavia Prag
UEFA Avrupa Ligi
2.2 2.9 2.5 1.5 1.85
19:55 170 Milan
Real Betis
UEFA Avrupa Ligi
Milan
Real Betis
UEFA Avrupa Ligi
1.7 3.2 3.3 1.75 1.6
19:55 171 Karabağ
Vorskla Poltava
UEFA Avrupa Ligi
Karabağ
Vorskla Poltava
UEFA Avrupa Ligi
1.5 3.3 4.3 1.45 1.95
19:55 172 RB Leipzig
Celtic
UEFA Avrupa Ligi
RB Leipzig
Celtic
UEFA Avrupa Ligi
1.25 4.3 5.75 2.05 1.4
19:55 173 Salzburg
Rosenborg
UEFA Avrupa Ligi
Salzburg
Rosenborg
UEFA Avrupa Ligi
1.1 5.5 9.5 2.3 1.3
19:55 174 Spartak Trnava
Dinamo Zagreb
UEFA Avrupa Ligi
Spartak Trnava
Dinamo Zagreb
UEFA Avrupa Ligi
3.75 3.2 1.6 1.6 1.75
19:55 175 Sporting Lizbon
Arsenal
UEFA Avrupa Ligi
Sporting Lizbon
Arsenal
UEFA Avrupa Ligi
2.8 3 1.95 1.6 1.75
19:55 176 Zenit
Bordeaux
UEFA Avrupa Ligi
Zenit
Bordeaux
UEFA Avrupa Ligi
1.6 3.2 3.75 1.55 1.8
19:55 177 Zurich
Leverkusen
UEFA Avrupa Ligi
Zurich
Leverkusen
UEFA Avrupa Ligi
3.3 3.2 1.7 1.7 1.65
22:00 178 Beşiktaş
Genk
UEFA Avrupa Ligi
Beşiktaş
Genk
UEFA Avrupa Ligi
1.85 3.2 2.9 1.8 1.55
22:00 179 Chelsea
Bate Borisov
UEFA Avrupa Ligi
Chelsea
Bate Borisov
UEFA Avrupa Ligi
1.75 3.8 2.7 - -
22:00 180 Frankfurt
Apollon Limassol
UEFA Avrupa Ligi
Frankfurt
Apollon Limassol
UEFA Avrupa Ligi
1.3 4.3 5 1.95 1.45
22:00 181 Jablonec
Astana
UEFA Avrupa Ligi
Jablonec
Astana
UEFA Avrupa Ligi
1.85 3 3.1 1.5 1.85
22:00 182 Marsilya
Lazio
UEFA Avrupa Ligi
Marsilya
Lazio
UEFA Avrupa Ligi
1.65 3.4 3.3 1.85 1.5
22:00 183 PAOK
Mol Vidi
UEFA Avrupa Ligi
PAOK
Mol Vidi
UEFA Avrupa Ligi
1.15 4.75 9 1.75 1.6
22:00 184 Rangers
Spartak Moskova
UEFA Avrupa Ligi
Rangers
Spartak Moskova
UEFA Avrupa Ligi
1.95 3 2.8 1.7 1.65
22:00 185 Rennes
Dinamo Kiev
UEFA Avrupa Ligi
Rennes
Dinamo Kiev
UEFA Avrupa Ligi
2.1 2.9 2.6 1.45 1.95
22:00 186 Sarpsborg
Malmö
UEFA Avrupa Ligi
Sarpsborg
Malmö
UEFA Avrupa Ligi
2.5 2.9 2.2 1.55 1.8
22:00 187 Sevilla
Akhisarspor
UEFA Avrupa Ligi
Sevilla
Akhisarspor
UEFA Avrupa Ligi
1.05 6.25 12.5 2.7 1.2
22:00 188 Standard Liege
Krasnodar
UEFA Avrupa Ligi
Standard Liege
Krasnodar
UEFA Avrupa Ligi
2.1 3.1 2.45 1.7 1.65
22:00 189 Villarreal
Rapid Wien
UEFA Avrupa Ligi
Villarreal
Rapid Wien
UEFA Avrupa Ligi
1.2 4.3 7 1.95 1.45
Tutma oranları yüksek olan Banko maçlar

Günün Banko İddaa Tahminleri

Tarih Karşılaşma Karşılaşma Tahmin Oran
 -  banko maç tahmini 121
19:30
20 Eki
Huddersfield - Liverpool
İngiltere Premier Lig
Huddersfield
Liverpool
İngiltere Premier Lig
2 68% 1.32
 -  banko maç tahmini 105
14:30
20 Eki
Chelsea - Man Utd
İngiltere Premier Lig
Chelsea
Man Utd
İngiltere Premier Lig
1 64% 1.76
 -  banko maç tahmini 460
20:00
16 Eki
Man City - Burnley
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Man City
Burnley
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
1 65% 1.11
 -  banko maç tahmini 115
17:00
20 Eki
Newcastle - Brighton
İngiltere Premier Lig
Newcastle
Brighton
İngiltere Premier Lig
X 75% 3.25
 -  banko maç tahmini 120
19:00
20 Eki
Juventus - Genoa
İtalya Serie A
Juventus
Genoa
İtalya Serie A
1 62% 1.24
 -  banko maç tahmini 111
16:30
20 Eki
Wolves - Watford
Almanya Bundesliga
Wolves
Watford
Almanya Bundesliga
1 66% 1.86
 -  banko maç tahmini 112
17:00
20 Eki
Bournemouth - Southampton
İngiltere Premier Lig
Bournemouth
Southampton
İngiltere Premier Lig
1 68% 2.14
 -  banko maç tahmini 130
21:45
20 Eki
Barcelona - Sevilla
İspanya La Liga
Barcelona
Sevilla
İspanya La Liga
1 66% 1.40
 -  banko maç tahmini 975
04:00
19 Eki
Real Madrid - Levante
Amerika Majör Lig
Real Madrid
Levante
Amerika Majör Lig
1 67% 1.18
 -  banko maç tahmini 116
17:00
20 Eki
West Ham - Tottenham
İngiltere Premier Lig
West Ham
Tottenham
İngiltere Premier Lig
2 58% 1.91
Süper Lig Puan Durumu
Takım O G B M A P
1 Galatasaray 8 6 0 2 7 18
2 İstanbul Ba 8 4 3 1 8 15
3 Beşiktaş 8 4 3 1 5 15
4 Kasımpaşa 8 5 0 3 2 15
5 Trabzonspor 8 4 1 3 6 13
6 Antalyaspor 8 4 1 3 -3 13
7 Konyaspor 8 3 3 2 2 12
8 Evkur Yeni M 8 3 3 2 2 12
9 Goztepe 8 4 0 4 -1 12
10 Aytemiz Alan 8 4 0 4 -6 12
11 Ankaragücü 8 3 1 4 -1 10
12 Demir Grup D 8 2 3 3 -3 9
13 Kayserispor 8 2 3 3 -3 9
14 Bursaspor 8 1 5 2 -2 8
15 Fenerbahçe 8 2 2 4 -4 8
16 Rizespor 8 1 4 3 0 7
17 Akhisarspor 8 1 2 5 -4 5
18 Erzurum BB 8 1 2 5 -5 5
Tümünü Göster