İddaa Programı Bülteni

Saat Kod Karşılaşma 1 0 2 Alt Üst Tümü
25 Eyltarihli iddaa programı bülteni.
13:35 403 Shandong Luneng
Dalian Yifang
Çin Federasyon Kupası
Shandong Luneng
Dalian Yifang
Çin Federasyon Kupası
1.1 5 9 2.15 1.35
16:00 413 LKS Lodz
Lech Poznan
Polonya Süper Kupası
LKS Lodz
Lech Poznan
Polonya Süper Kupası
4.6 3.75 1.4 - -
16:00 414 Voluntari
Botosani
Romanya Kupası
Voluntari
Botosani
Romanya Kupası
2.6 2.9 2.1 - -
18:30 416 Chojniczanka Chojnice
Legia Varşova
Polonya Süper Kupası
Chojniczanka Chojnice
Legia Varşova
Polonya Süper Kupası
4.5 3.4 1.4 - -
19:00 418 Asteras Tripolis
Apollon Smirnis
Yunanistan Kupası
Asteras Tripolis
Apollon Smirnis
Yunanistan Kupası
1.3 3.75 5.5 1.6 1.75
19:00 419 Nitra
Trencin
Slovakya Fortuna Liga
Nitra
Trencin
Slovakya Fortuna Liga
3 3.1 1.85 - -
19:30 420 Wolfsberger
Austria Klagenfurt
Avusturya Kupası
Wolfsberger
Austria Klagenfurt
Avusturya Kupası
1.1 5.5 9 3 1.15
19:30 421 Werder Bremen
Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
Werder Bremen
Hertha Berlin
Almanya Bundesliga
1.8 3.2 3 1.7 1.65
19:30 422 Bochum
Dynamo Dresden
Almanya 2. Ligi
Bochum
Dynamo Dresden
Almanya 2. Ligi
1.85 3.1 3 1.75 1.6
19:30 423 Köln
Ingolstadt
Almanya 2. Ligi
Köln
Ingolstadt
Almanya 2. Ligi
1.4 3.75 4.6 1.95 1.45
19:30 424 Darmstadt
Arminia Bielefeld
Almanya 2. Ligi
Darmstadt
Arminia Bielefeld
Almanya 2. Ligi
1.95 2.9 2.9 1.55 1.8
19:30 425 Union Berlin
Holstein Kiel
Almanya 2. Ligi
Union Berlin
Holstein Kiel
Almanya 2. Ligi
1.85 3.2 2.9 1.75 1.6
19:30 426 Waalwijk
NAC Breda
Hollanda Kupası
Waalwijk
NAC Breda
Hollanda Kupası
2.9 3.2 1.85 2.15 1.35
19:30 427 Monaco
Werder Bremen
Futbol Düello
Monaco
Werder Bremen
Futbol Düello
2 3.6 2.1 - -
20:00 428 Hartberg
Wattens
Avusturya Kupası
Hartberg
Wattens
Avusturya Kupası
1.55 3.3 4 1.95 1.45
20:00 429 Monaco
Angers
Fransa Ligue 1
Monaco
Angers
Fransa Ligue 1
1.7 3.2 3.3 1.75 1.6
20:00 430 Nantes
Nice
Fransa Ligue 1
Nantes
Nice
Fransa Ligue 1
2.1 2.8 2.7 1.45 1.95
20:00 431 Braunschweig
Kaiserslautern
Almanya 3. Ligi
Braunschweig
Kaiserslautern
Almanya 3. Ligi
2 3 2.7 1.55 1.8
20:00 432 Hansa Rostock
Preussen Munster
Almanya 3. Ligi
Hansa Rostock
Preussen Munster
Almanya 3. Ligi
1.8 3 3.2 1.7 1.65
20:00 433 SF Lotte
Jena
Almanya 3. Ligi
SF Lotte
Jena
Almanya 3. Ligi
2.1 3.1 2.5 1.75 1.6
20:00 434 Wehen
Sonnenhof Grossaspach
Almanya 3. Ligi
Wehen
Sonnenhof Grossaspach
Almanya 3. Ligi
1.5 3.3 4.3 1.8 1.55
20:00 435 Wurzburger Kickers
Meppen
Almanya 3. Ligi
Wurzburger Kickers
Meppen
Almanya 3. Ligi
1.4 3.75 4.6 1.75 1.6
20:00 436 Mjondalen
Aalesund
Norveç 1. Ligi
Mjondalen
Aalesund
Norveç 1. Ligi
2 3 2.7 1.7 1.65
20:00 437 Orebro
Sirius
İsveç Allsvenskan
Orebro
Sirius
İsveç Allsvenskan
1.65 3.4 3.3 1.85 1.5
20:00 438 Halmstad
Landskrona
İsveç Superettan
Halmstad
Landskrona
İsveç Superettan
1.45 3.6 4.3 1.85 1.5
20:30 439 SV Horn
Lafnitz
Avusturya Kupası
SV Horn
Lafnitz
Avusturya Kupası
2.1 3.2 2.4 1.95 1.45
20:30 440 Aarau
Schaffhausen
İsviçre Challenge Ligi
Aarau
Schaffhausen
İsviçre Challenge Ligi
2.5 3.3 2 - -
20:45 442 Almere City
Dordrecht
Hollanda Kupası
Almere City
Dordrecht
Hollanda Kupası
1.3 4.3 5 2.3 1.3
20:45 443 Den Bosch
Heracles
Hollanda Kupası
Den Bosch
Heracles
Hollanda Kupası
4 3.6 1.5 2.15 1.35
20:45 444 Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
Hollanda Kupası
Go Ahead Eagles
FC Eindhoven
Hollanda Kupası
1.35 4 5 2.7 1.2
20:45 445 Helmond Sport
Fortuna Sittard
Hollanda Kupası
Helmond Sport
Fortuna Sittard
Hollanda Kupası
3.8 3.4 1.5 2.15 1.35
20:45 446 Volendam
Willem II
Hollanda Kupası
Volendam
Willem II
Hollanda Kupası
5 4 1.3 2.05 1.4
21:00 447 Eupen
Tubize
Belçika Kupası
Eupen
Tubize
Belçika Kupası
1.35 4 5 2.15 1.35
21:00 448 Espanyol
Eibar
İspanya La Liga
Espanyol
Eibar
İspanya La Liga
1.7 3 3.6 1.4 2.05
21:00 449 Chiasso
Rapperswil-Jona
İsviçre Challenge Ligi
Chiasso
Rapperswil-Jona
İsviçre Challenge Ligi
3.1 3.3 1.75 - -
21:00 450 Servette
Kriens
İsviçre Challenge Ligi
Servette
Kriens
İsviçre Challenge Ligi
1.4 3.75 4.6 - -
21:00 451 Grasshoppers
Thun
İsviçre Süper Ligi
Grasshoppers
Thun
İsviçre Süper Ligi
2 3.2 2.6 1.95 1.45
21:30 452 Crewe
Manchester City (res)
İngiltere Trophy
Crewe
Manchester City (res)
İngiltere Trophy
2.2 3.2 2.3 1.85 1.5
21:30 453 Bayern Münih
Augsburg
Almanya Bundesliga
Bayern Münih
Augsburg
Almanya Bundesliga
1.65 4 2.75 - -
21:30 454 Freiburg
Schalke
Almanya Bundesliga
Freiburg
Schalke
Almanya Bundesliga
2.8 3 1.95 1.55 1.8
21:30 455 Hannover
Hoffenheim
Almanya Bundesliga
Hannover
Hoffenheim
Almanya Bundesliga
2.9 3.2 1.85 2.15 1.35
21:30 456 Atromitos
PAS Giannina
Yunanistan Kupası
Atromitos
PAS Giannina
Yunanistan Kupası
1.7 3.1 3.5 1.4 2.05
21:30 457 Wisla Krakow
Lechia Gdansk
Polonya Süper Kupası
Wisla Krakow
Lechia Gdansk
Polonya Süper Kupası
2 2.9 2.8 - -
21:30 458 Hoffenheim
Schalke
Futbol Düello
Hoffenheim
Schalke
Futbol Düello
1.75 3.8 2.4 - -
21:30 459 Freiburg
Hannover
Futbol Düello
Freiburg
Hannover
Futbol Düello
2.5 3.1 1.9 - -
21:45 460 Blackpool
QPR
İngiltere Lig Kupası
Blackpool
QPR
İngiltere Lig Kupası
2.7 3 2 1.6 1.75
21:45 461 Bournemouth
Blackburn
İngiltere Lig Kupası
Bournemouth
Blackburn
İngiltere Lig Kupası
1.4 3.5 5 1.8 1.55
21:45 462 Burton Albion
Burnley
İngiltere Lig Kupası
Burton Albion
Burnley
İngiltere Lig Kupası
3 3.2 1.8 1.65 1.7
21:45 463 Millwall
Fulham
İngiltere Lig Kupası
Millwall
Fulham
İngiltere Lig Kupası
2.6 3.2 2 1.75 1.6
21:45 464 Oxford
Man. City
İngiltere Lig Kupası
Oxford
Man. City
İngiltere Lig Kupası
14 6.5 1.02 3 1.15
21:45 465 Preston
Middlesbrough
İngiltere Lig Kupası
Preston
Middlesbrough
İngiltere Lig Kupası
2.3 2.9 2.4 1.5 1.85
21:45 466 Wolverhampton
Leicester
İngiltere Lig Kupası
Wolverhampton
Leicester
İngiltere Lig Kupası
1.95 3 2.8 1.6 1.75
21:45 467 Wycombe
Norwich
İngiltere Lig Kupası
Wycombe
Norwich
İngiltere Lig Kupası
3 3.2 1.8 1.7 1.65
21:45 468 Exeter
West Ham (Res.)
İngiltere Trophy
Exeter
West Ham (Res.)
İngiltere Trophy
1.7 3.3 3.2 2.05 1.4
21:45 469 Newport County
Chelsea (Res.)
İngiltere Trophy
Newport County
Chelsea (Res.)
İngiltere Trophy
2.3 3 2.3 1.95 1.45
21:45 470 Yeovil
Milton Keynes Dons
İngiltere Lig 2
Yeovil
Milton Keynes Dons
İngiltere Lig 2
2.5 3.1 2.1 1.65 1.7
21:45 471 Aldershot
Maidstone Utd
İngiltere Konferans Ligi
Aldershot
Maidstone Utd
İngiltere Konferans Ligi
1.7 3.1 3.5 1.7 1.65
21:45 472 Barnet
Havant & Waterlooville
İngiltere Konferans Ligi
Barnet
Havant & Waterlooville
İngiltere Konferans Ligi
1.6 3.2 3.7 1.65 1.7
21:45 473 Barrow
Gateshead
İngiltere Konferans Ligi
Barrow
Gateshead
İngiltere Konferans Ligi
2 2.9 2.8 1.6 1.75
21:45 474 Braintree
Leyton Orient
İngiltere Konferans Ligi
Braintree
Leyton Orient
İngiltere Konferans Ligi
4.3 3.3 1.5 1.55 1.8
21:45 475 Chesterfield
Maidenhead United
İngiltere Konferans Ligi
Chesterfield
Maidenhead United
İngiltere Konferans Ligi
1.6 3.2 3.75 1.7 1.65
21:45 476 Eastleigh
Boreham Wood
İngiltere Konferans Ligi
Eastleigh
Boreham Wood
İngiltere Konferans Ligi
2.6 2.9 2.1 1.65 1.7
21:45 477 Ebbsfleet United
Bromley
İngiltere Konferans Ligi
Ebbsfleet United
Bromley
İngiltere Konferans Ligi
1.7 3.1 3.5 1.75 1.6
21:45 478 Halifax
Fylde
İngiltere Konferans Ligi
Halifax
Fylde
İngiltere Konferans Ligi
2.8 3 1.95 1.7 1.65
21:45 479 Harrogate Town
Wrexham
İngiltere Konferans Ligi
Harrogate Town
Wrexham
İngiltere Konferans Ligi
1.9 3 2.9 1.7 1.65
21:45 480 Salford City
Hartlepool
İngiltere Konferans Ligi
Salford City
Hartlepool
İngiltere Konferans Ligi
1.55 3.3 4 1.7 1.65
21:45 481 Solihull Moors
Dagenham
İngiltere Konferans Ligi
Solihull Moors
Dagenham
İngiltere Konferans Ligi
1.65 3.2 3.6 1.7 1.65
21:45 482 Sutton Utd
Dover Athletic
İngiltere Konferans Ligi
Sutton Utd
Dover Athletic
İngiltere Konferans Ligi
1.5 3.4 3.9 1.7 1.65
21:45 483 Excelsior
Nijmegen
Hollanda Kupası
Excelsior
Nijmegen
Hollanda Kupası
1.95 3 2.8 2.05 1.4
21:45 484 Hibernian
Aberdeen
İskoçya Lig Kupası
Hibernian
Aberdeen
İskoçya Lig Kupası
2.1 3.1 2.5 1.6 1.75
21:45 485 Hibernian
Toulouse
Futbol Düello
Hibernian
Toulouse
Futbol Düello
2 3.1 2.3 - -
22:00 486 Man. United
Derby County
İngiltere Lig Kupası
Man. United
Derby County
İngiltere Lig Kupası
1.1 5 11 2.05 1.4
22:00 487 West Bromwich
Crystal Palace
İngiltere Lig Kupası
West Bromwich
Crystal Palace
İngiltere Lig Kupası
2.5 3.1 2.1 1.6 1.75
22:00 488 Toulouse
St. Etienne
Fransa Ligue 1
Toulouse
St. Etienne
Fransa Ligue 1
2.3 2.7 2.5 1.45 1.95
22:00 489 Dundalk
Derry City
İrlanda Premier Lig
Dundalk
Derry City
İrlanda Premier Lig
1.1 5.5 10 2.3 1.3
22:00 490 Inter
Fiorentina
İtalya Serie A
Inter
Fiorentina
İtalya Serie A
1.55 3.3 4 1.8 1.55
22:00 491 Brescia
Palermo
İtalya Serie B
Brescia
Palermo
İtalya Serie B
2.5 2.9 2.2 1.45 1.95
22:00 492 Cittadella
Benevento
İtalya Serie B
Cittadella
Benevento
İtalya Serie B
2.2 2.9 2.5 1.5 1.85
22:00 493 Livorno
Lecce
İtalya Serie B
Livorno
Lecce
İtalya Serie B
2.2 2.9 2.5 1.45 1.95
22:00 494 Perugia
Carpi
İtalya Serie B
Perugia
Carpi
İtalya Serie B
1.75 3 3.4 1.45 1.95
22:00 495 Pescara
Crotone
İtalya Serie B
Pescara
Crotone
İtalya Serie B
2.2 2.9 2.5 1.55 1.8
22:00 496 Salernitana
Ascoli Picchio
İtalya Serie B
Salernitana
Ascoli Picchio
İtalya Serie B
1.85 2.9 3.2 1.4 2.05
22:00 497 Verona
Spezia
İtalya Serie B
Verona
Spezia
İtalya Serie B
1.75 2.9 3.5 1.5 1.85
22:00 498 Real Sociedad
Rayo Vallecano
İspanya La Liga
Real Sociedad
Rayo Vallecano
İspanya La Liga
1.4 3.75 4.6 1.95 1.45
23:00 499 Comerciantes Unidos
Sport Boys
Peru Premier Ligi
Comerciantes Unidos
Sport Boys
Peru Premier Ligi
1.8 3.3 2.9 1.85 1.5
23:00 500 Atletico Madrid
Huesca
İspanya La Liga
Atletico Madrid
Huesca
İspanya La Liga
1.1 5.5 10 1.8 1.55
26 Eyltarihli iddaa programı bülteni.
01:15 501 Fortaleza Ce
Sao Bento
Brezilya Serie B
Fortaleza Ce
Sao Bento
Brezilya Serie B
1.35 3.6 5.5 1.45 1.95
01:30 502 Cantolao
Sport Huancayo
Peru Premier Ligi
Cantolao
Sport Huancayo
Peru Premier Ligi
1.95 3 2.8 1.8 1.55
03:00 503 Necaxa
Club Leon
Meksika Kupası
Necaxa
Club Leon
Meksika Kupası
2 3.2 2.6 1.8 1.55
03:00 504 Pachuca
Tapachula
Meksika Kupası
Pachuca
Tapachula
Meksika Kupası
1.25 4 7 1.85 1.5
03:15 505 Nacional
San Lorenzo
Copa Sudamericana
Nacional
San Lorenzo
Copa Sudamericana
1.6 3.2 3.75 1.5 1.85
03:30 506 Ponte Preta
Brazil De Pelotas
Brezilya Serie B
Ponte Preta
Brazil De Pelotas
Brezilya Serie B
1.55 3 4.5 1.35 2.15
05:15 507 Club America
Juarez
Meksika Kupası
Club America
Juarez
Meksika Kupası
1.2 4.3 8 1.95 1.45
05:15 508 Club Tijuana
Cruz Azul
Meksika Kupası
Club Tijuana
Cruz Azul
Meksika Kupası
2.2 2.9 2.5 1.5 1.85
08:00 509 Daegu
Gyeongnam
Güney Kore K-Ligi Classic
Daegu
Gyeongnam
Güney Kore K-Ligi Classic
2.1 3.1 2.5 1.75 1.6
08:00 510 Gangwon
Suwon
Güney Kore K-Ligi Classic
Gangwon
Suwon
Güney Kore K-Ligi Classic
2.6 3.2 2 1.8 1.55
08:00 511 Sangju Sangmu
Pohang Steelers
Güney Kore K-Ligi Classic
Sangju Sangmu
Pohang Steelers
Güney Kore K-Ligi Classic
2.4 3 2.2 1.6 1.75
09:00 514 Ulsan Hyundai
Jeju United
Güney Kore K-Ligi Classic
Ulsan Hyundai
Jeju United
Güney Kore K-Ligi Classic
1.75 3.1 3.3 1.6 1.75
10:00 512 FC Seoul
Incheon
Güney Kore K-Ligi Classic
FC Seoul
Incheon
Güney Kore K-Ligi Classic
1.7 3.3 3.2 1.8 1.55
10:00 513 Jeonbuk
Jeonnam Dragons
Güney Kore K-Ligi Classic
Jeonbuk
Jeonnam Dragons
Güney Kore K-Ligi Classic
1.2 4.3 8 2.15 1.35
12:00 515 Khabarovsk
Akhmat Grozny
Rusya Kupası
Khabarovsk
Akhmat Grozny
Rusya Kupası
2.8 2.7 2.1 1.4 2.05
13:00 516 Iwata
Sapporo
Japonya İmparatorluk Kupası
Iwata
Sapporo
Japonya İmparatorluk Kupası
2.2 2.9 2.5 1.7 1.65
13:00 517 Kashima
Hiroshima
Japonya İmparatorluk Kupası
Kashima
Hiroshima
Japonya İmparatorluk Kupası
2 3 2.7 1.6 1.75
13:30 520 Shonan
Kawasaki
Japonya 1. Ligi
Shonan
Kawasaki
Japonya 1. Ligi
4.3 3.6 1.45 1.85 1.5
14:35 534 Guangzhou R&F
Beijing Guoan
Çin Federasyon Kupası
Guangzhou R&F
Beijing Guoan
Çin Federasyon Kupası
1.85 3.2 2.9 3 1.15
16:30 546 Xanthi
Ofi
Yunanistan Kupası
Xanthi
Ofi
Yunanistan Kupası
1.8 2.9 3.3 1.4 2.05
17:00 548 I. Mariupol
Dinamo Kiev
Ukrayna Premier Lig
I. Mariupol
Dinamo Kiev
Ukrayna Premier Lig
9 4.75 1.15 1.7 1.65
18:30 551 FC Ilves
HJK Helsinki
Finlandiya 1. Ligi
FC Ilves
HJK Helsinki
Finlandiya 1. Ligi
3.6 3.2 1.65 1.55 1.8
18:30 552 Jastrzebie Zdroj
Piast Gliwice
Polonya Süper Kupası
Jastrzebie Zdroj
Piast Gliwice
Polonya Süper Kupası
3.6 3.3 1.6 - -
19:00 555 PAOK
Aris
Yunanistan Kupası
PAOK
Aris
Yunanistan Kupası
1.4 3.5 5 1.55 1.8
19:00 556 Start
Bodo Glimt
Norveç Kupası
Start
Bodo Glimt
Norveç Kupası
1.9 3.2 2.8 1.8 1.55
19:00 557 Sandecja
Miedz Legnica
Polonya Süper Kupası
Sandecja
Miedz Legnica
Polonya Süper Kupası
2.7 3 2 - -
19:00 558 Khimki
Rubin Kazan
Rusya Kupası
Khimki
Rubin Kazan
Rusya Kupası
4.3 3.1 1.55 1.4 2.05
19:00 559 Olimpiyets
Ufa
Rusya Kupası
Olimpiyets
Ufa
Rusya Kupası
2.9 2.8 2 1.3 2.3
19:30 564 Mattersburg
Rapid Wien
Avusturya Kupası
Mattersburg
Rapid Wien
Avusturya Kupası
2.9 3.2 1.85 2.05 1.4
19:30 567 Fortuna Dusseldorf
Leverkusen
Almanya Bundesliga
Fortuna Dusseldorf
Leverkusen
Almanya Bundesliga
3.3 3.4 1.65 2.05 1.4
19:30 568 Aue
Sandhausen
Almanya 2. Ligi
Aue
Sandhausen
Almanya 2. Ligi
2.1 2.9 2.6 1.4 2.05
19:30 569 Magdeburg
Duisburg
Almanya 2. Ligi
Magdeburg
Duisburg
Almanya 2. Ligi
1.9 2.9 3 1.55 1.8
19:30 570 Regensburg
Heidenheim
Almanya 2. Ligi
Regensburg
Heidenheim
Almanya 2. Ligi
1.85 3.2 2.9 1.85 1.5
19:30 571 St. Pauli
Paderborn
Almanya 2. Ligi
St. Pauli
Paderborn
Almanya 2. Ligi
2.2 2.9 2.5 1.75 1.6
19:30 572 Belchatow
Garbarnia Krakow
Polonya Süper Kupası
Belchatow
Garbarnia Krakow
Polonya Süper Kupası
2.2 2.9 2.5 - -
20:00 576 Amiens
Rennes
Fransa Ligue 1
Amiens
Rennes
Fransa Ligue 1
2.8 2.9 2 1.45 1.95
20:00 577 Bordeaux
Lille
Fransa Ligue 1
Bordeaux
Lille
Fransa Ligue 1
2.1 2.9 2.6 1.5 1.85
20:00 578 Caen
Montpellier
Fransa Ligue 1
Caen
Montpellier
Fransa Ligue 1
2.6 2.8 2.2 1.4 2.05
20:00 579 Dijon
Lyon
Fransa Ligue 1
Dijon
Lyon
Fransa Ligue 1
4.6 3.75 1.4 2.05 1.4
20:00 580 Marsilya
Strasbourg
Fransa Ligue 1
Marsilya
Strasbourg
Fransa Ligue 1
1.3 3.75 6.25 2.05 1.4
20:00 581 Nimes
Guingamp
Fransa Ligue 1
Nimes
Guingamp
Fransa Ligue 1
1.7 3.2 3.3 1.7 1.65
20:00 582 Aalen
Karlsruher
Almanya 3. Ligi
Aalen
Karlsruher
Almanya 3. Ligi
2.5 3.1 2.1 1.5 1.85
20:00 583 Osnabruck
Fortuna Köln
Almanya 3. Ligi
Osnabruck
Fortuna Köln
Almanya 3. Ligi
1.7 3.2 3.3 1.6 1.75
20:00 584 Uerdingen
Zwickau
Almanya 3. Ligi
Uerdingen
Zwickau
Almanya 3. Ligi
1.55 3.3 4 1.6 1.75
20:00 585 Unterhaching
1860 Münih
Almanya 3. Ligi
Unterhaching
1860 Münih
Almanya 3. Ligi
2.1 3.1 2.5 1.8 1.55
20:00 586 Udinese
Lazio
İtalya Serie A
Udinese
Lazio
İtalya Serie A
3.2 3.2 1.75 1.75 1.6
20:00 587 Cremonese
Cosenza
İtalya Serie B
Cremonese
Cosenza
İtalya Serie B
1.75 2.9 3.5 1.4 2.05
20:00 588 Hammarby
Elfsborg
İsveç Allsvenskan
Hammarby
Elfsborg
İsveç Allsvenskan
1.5 3.6 4 1.95 1.45
20:00 589 Norrkoping
Malmö
İsveç Allsvenskan
Norrkoping
Malmö
İsveç Allsvenskan
2.6 3.2 2 1.8 1.55
20:00 590 Ostersunds
Brommapojkarna
İsveç Allsvenskan
Ostersunds
Brommapojkarna
İsveç Allsvenskan
1.25 4.6 5.5 2.05 1.4
20:00 591 Sundsvall
Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Sundsvall
Djurgarden
İsveç Allsvenskan
2.6 3.2 2 1.8 1.55
20:00 592 Trelleborg
Dalkurd
İsveç Allsvenskan
Trelleborg
Dalkurd
İsveç Allsvenskan
2.3 3.2 2.2 1.8 1.55
21:00 594 Cercle Brugge
Beerschot Wilrijk
Belçika Kupası
Cercle Brugge
Beerschot Wilrijk
Belçika Kupası
1.7 3.1 3.5 1.6 1.75
21:00 595 Genk
Lommel
Belçika Kupası
Genk
Lommel
Belçika Kupası
1.05 6.25 12.5 2.5 1.25
21:00 596 Rosenborg
Valerenga
Norveç Kupası
Rosenborg
Valerenga
Norveç Kupası
1.4 3.5 5 1.85 1.5
21:00 598 Baltika Kaliningrad
Lokomotiv Moskova
Rusya Kupası
Baltika Kaliningrad
Lokomotiv Moskova
Rusya Kupası
4 3.1 1.6 1.35 2.15
21:00 599 Athletic Bilbao
Villarreal
İspanya La Liga
Athletic Bilbao
Villarreal
İspanya La Liga
2 2.9 2.8 1.55 1.8
21:00 600 Leganes
Barcelona
İspanya La Liga
Leganes
Barcelona
İspanya La Liga
10 5 1.1 2.15 1.35
21:00 601 Wil 1900
Vaduz
İsviçre Challenge Ligi
Wil 1900
Vaduz
İsviçre Challenge Ligi
2.3 3 2.3 - -
21:00 602 Winterthur
Lausanne
İsviçre Challenge Ligi
Winterthur
Lausanne
İsviçre Challenge Ligi
3.75 3.5 1.55 - -
21:00 603 Basel
Luzern
İsviçre Süper Ligi
Basel
Luzern
İsviçre Süper Ligi
1.5 3.3 4.3 2.3 1.3
21:00 604 N. Xamax
Lugano
İsviçre Süper Ligi
N. Xamax
Lugano
İsviçre Süper Ligi
2.3 3 2.3 1.85 1.5
21:00 605 Young Boys
St. Gallen
İsviçre Süper Ligi
Young Boys
St. Gallen
İsviçre Süper Ligi
1.2 5 6.25 2.7 1.2
21:30 607 Dortmund
Nürnberg
Almanya Bundesliga
Dortmund
Nürnberg
Almanya Bundesliga
1.2 4.3 8 2.15 1.35
21:30 608 Mönchengladbach
Frankfurt
Almanya Bundesliga
Mönchengladbach
Frankfurt
Almanya Bundesliga
1.55 3.3 4 1.85 1.5
21:30 609 Mainz
Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Mainz
Wolfsburg
Almanya Bundesliga
2.3 3 2.3 1.6 1.75
21:30 610 RB Leipzig
Stuttgart
Almanya Bundesliga
RB Leipzig
Stuttgart
Almanya Bundesliga
1.55 3.3 4 2.05 1.4
21:30 612 Katowice
Pogon Szczecin
Polonya Süper Kupası
Katowice
Pogon Szczecin
Polonya Süper Kupası
3 3.1 1.85 - -
21:45 614 Austria Wien
Sturm Graz
Avusturya Kupası
Austria Wien
Sturm Graz
Avusturya Kupası
1.9 3.2 2.8 1.85 1.5
21:45 615 Mechelen
Royal Antwerp
Belçika Kupası
Mechelen
Royal Antwerp
Belçika Kupası
2.7 3.2 1.95 1.8 1.55
21:45 616 Arsenal
Brentford
İngiltere Lig Kupası
Arsenal
Brentford
İngiltere Lig Kupası
1.25 4.6 5.5 2.5 1.25
21:45 617 Liverpool
Chelsea
İngiltere Lig Kupası
Liverpool
Chelsea
İngiltere Lig Kupası
1.65 3.3 3.4 1.85 1.5
21:45 618 Nottingham Forest
Stoke City
İngiltere Lig Kupası
Nottingham Forest
Stoke City
İngiltere Lig Kupası
2.1 3.1 2.5 1.6 1.75
21:45 619 West Ham
Macclesfield
İngiltere Lig Kupası
West Ham
Macclesfield
İngiltere Lig Kupası
1.05 6.25 12.5 2.7 1.2
21:45 620 Hearts
Motherwell
İskoçya Lig Kupası
Hearts
Motherwell
İskoçya Lig Kupası
1.55 3.3 4 1.7 1.65
21:45 621 Rangers
Ayr United
İskoçya Lig Kupası
Rangers
Ayr United
İskoçya Lig Kupası
1.05 6.25 12.5 2.5 1.25
21:45 622 St. Johnstone
Celtic
İskoçya Lig Kupası
St. Johnstone
Celtic
İskoçya Lig Kupası
6.25 4 1.25 1.8 1.55
22:00 623 Tottenham
Watford
İngiltere Lig Kupası
Tottenham
Watford
İngiltere Lig Kupası
1.3 4.3 5 2.15 1.35
22:00 624 Paris St. Germain
Reims
Fransa Ligue 1
Paris St. Germain
Reims
Fransa Ligue 1
1.85 3.75 2.5 - -
22:00 625 Atalanta
Torino
İtalya Serie A
Atalanta
Torino
İtalya Serie A
1.65 3.2 3.6 1.75 1.6
22:00 626 Cagliari
Sampdoria
İtalya Serie A
Cagliari
Sampdoria
İtalya Serie A
2.2 3 2.4 1.75 1.6
22:00 627 Genoa
Chievo
İtalya Serie A
Genoa
Chievo
İtalya Serie A
1.55 3.1 4.3 1.5 1.85
22:00 628 Juventus
Bologna
İtalya Serie A
Juventus
Bologna
İtalya Serie A
1.05 6.25 12.5 2.05 1.4
22:00 629 Napoli
Parma
İtalya Serie A
Napoli
Parma
İtalya Serie A
1.1 5.5 10 2.05 1.4
22:00 630 Roma
Frosinone
İtalya Serie A
Roma
Frosinone
İtalya Serie A
1.05 6.25 12.5 2.3 1.3
22:00 631 Foggia
Padova
İtalya Serie B
Foggia
Padova
İtalya Serie B
1.8 2.9 3.3 1.5 1.85
23:00 634 Sevilla
Real Madrid
İspanya La Liga
Sevilla
Real Madrid
İspanya La Liga
4 3.6 1.5 2.3 1.3
23:00 635 Valencia
Celta Vigo
İspanya La Liga
Valencia
Celta Vigo
İspanya La Liga
1.55 3.3 4 1.85 1.5
27 Eyltarihli iddaa programı bülteni.
02:00 638 New York City
Chicago Fire
Amerika Majör Lig
New York City
Chicago Fire
Amerika Majör Lig
1.2 4.5 7 2.3 1.3
03:00 640 Houston
Philadelphia
US Open Kupası
Houston
Philadelphia
US Open Kupası
1.8 3 3.2 2.05 1.4
03:00 641 Queretaro
Dorados
Meksika Kupası
Queretaro
Dorados
Meksika Kupası
1.35 3.75 5.5 1.7 1.65
03:00 642 Tigres UANL
Puebla
Meksika Kupası
Tigres UANL
Puebla
Meksika Kupası
1.35 3.6 5.5 1.75 1.6
03:45 646 Corinthians
Flamengo
Brezilya Kupası
Corinthians
Flamengo
Brezilya Kupası
2.7 2.7 2.2 1.3 2.3
03:45 647 Cruzeiro
Palmeiras
Brezilya Kupası
Cruzeiro
Palmeiras
Brezilya Kupası
2.3 2.7 2.5 1.35 2.15
05:15 649 Guadalajara
UNAM Pumas
Meksika Kupası
Guadalajara
UNAM Pumas
Meksika Kupası
1.7 3.1 3.5 1.55 1.8
05:15 650 Monterrey
Zacatepec
Meksika Kupası
Monterrey
Zacatepec
Meksika Kupası
1.15 4.75 9 1.8 1.55
17:00 656